Najnowsze wiadomości

3 grudnia 2023 4:57

Firma szkoleniowa? Oto, jak zaprojektować swoją przestrzeńSzkolenie i podnoszenie kwalifikacji pracowników jest kluczowym elementem konkurencyjności i myślenia przyszłościowego. Nic więc dziwnego, że najlepsze firmy szkoleniowe dobrze prosperują. Przestrzeń szkoleniowa nie tylko mówi wiele o firmie, ale musi być także funkcjonalna. Często oznacza to, że jej zaprojektowanie może być wyzwaniem. Oto kilka spostrzeżeń naszego zespołu ds. współczesnych mebli biurowych w NJ.

  • Spokojny i neutralny:

Na szkolenia będą do Ciebie przychodzić ludzie z różnych branż, środowisk i wszystkich szczebli korporacyjnego świata, więc przestrzeń musi być bardzo atrakcyjna. Spokojne, neutralne i ciepłe kolory sprawiają, że ludzie czują się mile widziani i skupieni, a także ograniczają rozpraszanie uwagi, wspierając mentalność, której potrzebują do nauki.

  • Mobilne, przystosowalne meble:

Będziesz szkolić grupy różnej wielkości, a nawet dzielić je na mniejsze części, aby pracować nad różnymi zestawami umiejętności. Dlatego meble należy łatwo przenosić, rozdzielać i grupować w zależności od potrzeb. Najlepsze są lekkie krzesła i stoły, a także elementy modułowe.

  • Miejsce do prezentacji:

Potrzebna jest wolna ściana lub przestrzeń, na której można umieścić tablice prezentacyjne, tablice białe lub prezentacje cyfrowe dla grupy - pamiętając o tym, że niektórzy specjaliści ds. szkoleń korzystają z wielu rodzajów mediów podczas prowadzenia zajęć.

  • Dobre oświetlenie:

Szkolenie często oznacza intensywną naukę i długie godziny pracy, dlatego oświetlenie musi być idealne, jeśli chcemy, by uczestnicy mogli się skoncentrować i skupić podczas sesji. Najlepsze jest połączenie światła naturalnego i sztucznego (najlepiej LED, ponieważ jest ono łagodniejsze dla oczu i nie migocze).

  • Bądź odświeżony:

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje Twoja przestrzeń, jest łatwo dostępny punkt gastronomiczny. Jest to świetny dodatek do sal szkoleniowych, ponieważ dzięki niemu uczestnicy nie będą musieli opuszczać sali ani niczego przegapić, jeśli będą potrzebować soku, napoju gazowanego, wody lub przekąski.

Spraw, by przestrzeń szkoleniowa stała się priorytetem dzięki naszym specjalistom od nowoczesnych wnętrz biurowych

Jeśli zmieniasz projekt lub przebudowujesz swoją przestrzeń szkoleniową, ważne jest, aby mieć partnera, który rozumie zarówno współczesne wnętrza biurowe, jak i potrzeby Twojej branży. BE Meble jest firmą z siedzibą w New Jersey, która stara się sprostać wszystkim Państwa potrzebom w zakresie komercyjnych mebli biurowych i projektowania biur. Możemy pomóc Ci we wszystkim, od stołów do sal konferencyjnych i współczesnych mebli biurowych po projektowanie biur, wyposażenie i recykling mebli. Aby uzyskać więcej informacji lub inspirujących pomysłów na współczesne meble biurowe, skontaktuj się z nami dzisiaj lub odwiedź naszą stronę internetową: https://www.befurniture.com

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura