Najnowsze wiadomości

27 maja 2024 6:10

Cztery pokolenia spotykają się w Twoim miejscu pracyJeśli rozejrzysz się po swoim biurze, z pewnością zauważysz, że jest to zupełnie inne miejsce niż kilka pokoleń temu. Zespoły są nie tylko bardziej zróżnicowane pod względem płci i przynależności etnicznej, ale także pod względem wieku. W rzeczywistości jesteśmy w momencie, w którym w wielu organizacjach można zaobserwować cztery różne pokolenia w miejscu pracy. Oto kilka wskazówek od naszych współczesne meble biurowe jak pomóc wszystkim znaleźć się w tym samym zespole.

O co chodzi z tymi czterema pokoleniami?

Choć nie należy oczekiwać, że każda osoba z każdego pokolenia będzie pasować do wzorca, ważne jest, aby mieć dobre pojęcie o ogólnych cechach każdego pokolenia. Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie:

Baby Boomers:

Obejmuje ono osoby urodzone w latach 1946-1964 i jest pierwszym pokoleniem znanym z tego, że etyka pracy jest dla nich priorytetem. Interakcje twarzą w twarz są ważniejsze od technologii, a oni sami są znani z tego, że są konkurencyjni, zmotywowani i jednomyślni.

Pokolenie X:

Urodzeni w latach 1965-1980, przedstawiciele pokolenia X przywiązują większą wagę do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Generalnie są niezależni, elastyczni i potrafią się dostosować.

Milenialsi:

To pokolenie, urodzone w latach 1981-1995, znane jest z zamiłowania do technologii. Millenialsi mają zazwyczaj lepsze formalne wykształcenie niż inne pokolenia, preferują elastyczność i mają niezależnego, przedsiębiorczego ducha.

Pokolenie Z:

Urodzeni między 1996 a 2010 rokiem będą najmłodszymi pracownikami firmy. Są obeznani z technologią, wielokulturowi i ambitni, chcą stale podnosić swoje umiejętności i podejmować ciekawe wyzwania w szybkim tempie.

Wypełnianie luk w celu stworzenia żywego, wydajnego zespołu

Różnorodność wiąże się z wyzwaniami. Jeśli jednak włożysz wysiłek w stworzenie zespołu, możesz czerpać z tego znaczne korzyści.

Jedną z najważniejszych rzeczy jest zrozumienie różnic i pójście na kompromis, nawet jeśli chodzi o wystrój biura. Zainwestuj we współczesne meble biurowe. Ale, nie nie wprowadzaj wszędzie biurek stojących. Zamiast tego poproś swój zespół o opinię i postaraj się stworzyć przestrzeń, z której każdy będzie mógł korzystać w elastyczny sposób.

Decydując się na schemat wystroju, nie wybieraj czegoś, co jest bardzo młode i modne, tak jak nie powinieneś decydować się na farmę klatek z lat 80. lub przestrzeń typu open space. Zamiast tego stwórz różnorodne przestrzenie, które będą odpowiadać różnym rolom i stylom pracy. Wygospodaruj miejsca do współpracy i Miejsca, w których zespół może spotykać się na burzę mózgów, a następnie odosobnić się, aby skupić się na swoich zadaniach. Upewnij się, że meble są wygodne, łatwo dostępne i ergonomiczne. Zadbaj o to, aby meble były wygodne, łatwo dostępne i ergonomiczne. Zastosuj mieszankę stylów, aby uzyskać wygląd tak eklektyczny, jak Twój zespół.

Pamiętaj, że projektowanie przestrzeni biurowej dla czterech pokoleń nie polega na podobaniu się tylko jednemu sektorowi. Chodzi raczej o to, aby zjednoczyć zespół i pomóc mu osiągać jak najlepsze wyniki. Jest to wyzwanie, w którym doświadczony zespół zajmujący się projektowaniem i wyposażaniem biur może okazać się bardzo pomocny.

Pozwól, aby nasz zespół ds. współczesnych mebli biurowych zaprojektował i dostarczył Ci idealną przestrzeń biurową

BE Meble w New Jersey może pomóc w stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej przestrzeni biurowej, która wspiera kulturę różnorodności, sprawność i zaangażowanie. Oprócz naszej szerokiej gamy mebli biurowych, w tym nowoczesne biurka recepcyjne i meble biurowe do recepcjimożemy również pomóc Ci w zaprojektowaniu i dopasowaniu przestrzeni roboczej, a także w recyklingu mebli biurowych. Pozwól nam pomóc Ci wydobyć to, co najlepsze z każdego pokolenia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami jeszcze dziś lub odwiedź naszą stronę internetową pod adresem https://www.befurniture.com/

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura