Najnowsze wiadomości

28 lutego 2024 13:33

Oświetlenie biurowe - najważniejsze porady i wskazówkiDobre oświetlenie jest kluczowym elementem w projektowaniu miejsca pracy, wpływającym na samopoczucie i wydajność pracowników oraz zapobiegającym bólom głowy, zmęczeniu oczu, zmęczeniu, a nawet depresji. Oto kilka wskazówek od naszego zespołu, jak doskonale oświetlić swoje biuro.

  • Zoptymalizuj naturalne oświetlenie: Światło słoneczne jest przyjazne dla oczu, wspomaga nasz naturalny rytm i jest darmowe, więc jest to świetny punkt wyjścia dla tego elementu przebudowy biura. Sprawdź, gdzie masz najlepsze naturalne światło i jak możesz je w pełni wykorzystać, tworząc zachęcającą recepcję lub umieszczając w tym miejscu stanowisko pracy o dużym zagęszczeniu. Możesz również zwiększyć przenikanie naturalnego światła do wnętrza biura, instalując szklane architektoniczne ścianki biurowe.
  • Pożegnaj się z oświetleniem fluorescencyjnym: Są one zmorą wielu przestrzeni biurowych i to nie tylko z powodu ostrego światła o wysokiej jakości, które wytwarzają. Badania łączą oświetlenie fluorescencyjne z obniżeniem poziomu melatoniny i kortyzolu, a także z sezonowym zaburzeniem afektywnym (SAD), a wytwarzane przez nie migotanie światła jest bezpośrednią przyczyną stresu, migren, niepokoju i zmęczenia oczu. Zamiast tego wybierz oświetlenie LED. Żarówki te nie migoczą, lepiej imitują naturalne oświetlenie i są bardziej energooszczędne, co w dłuższej perspektywie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.
  • Zrównoważenie oświetlenia zadaniowego i zewnętrznego: Oświetlenie otoczenia to ogólne, górne oświetlenie biurowe, które powinno jak najwierniej naśladować oświetlenie naturalne, aby stworzyć komfortową, przyjazną i produktywną przestrzeń. Oświetlenie górne najlepiej jest wykorzystać, wybierając pośrednie oświetlenie soczewkowe zamiast bezpośredniego oświetlenia parabolicznego. W miejscach, w których potrzebne jest jaśniejsze oświetlenie, należy dodać oświetlenie zadaniowe, które powinno być włączane i wyłączane w zależności od potrzeb. Dobrym pomysłem są również wyłączniki ściemniające, które umożliwiają pracownikom lepsze dostosowanie oświetlenia, zmniejszenie olśnienia i stworzenie odpowiedniego oświetlenia dla konkretnych potrzeb, takich jak prezentacje.

Architektoniczne ścianki biurowe, architektoniczne ścianki działowe i wiele więcej od specjalistów ds. mebli biurowych w NJ

W BE Meble, jesteśmy tutaj, aby pomóc klientom w tworzeniu komercyjnych wnętrz biurowych, które odzwierciedlają wartości ich marki, zwiększyć wydajność i osiągnąć korzyści z przechodzenia Green. Oprócz naszej szerokiej gamy współczesnych mebli biurowych, architektoniczne ściany szklane, architektoniczne partycje biurowe, ruchome ściany i inne elementy wystroju wnętrz, możemy również pomóc w projektowaniu i dopasowaniu miejsca pracy. Nasz przyjazny dla środowiska program recyklingu mebli biurowych gwarantuje również, że projekt przebudowy jest zgodny z wartościami Twojej marki. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami jeszcze dziś lub odwiedź naszą stronę internetową https://www.befurniture.com/.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura