Najnowsze wiadomości

24 kwietnia 2024 10:28

Jak rozpocząć projekt BYORB w swoim biurze - i dlaczego wartoKierownicy biur są często rozdarci między częścią pracowników, która ceni sobie wygodę, a osobami, które są nastawione proekologicznie. Jak większość ludzi wie, w biurach powstaje mnóstwo odpadów w postaci wszystkiego, od opakowań i pojemników po mieszadełka do kawy, papier i śmieci.

Zmiana podejścia pracowników do kwestii ograniczania ilości odpadów musi zacząć się od drobnych działań. Wdrożenie inicjatywy przynieś własną butelkę wielokrotnego użytku to świetny początek, jeśli chcesz połączyć nowoczesne pomysły na wystrój biura z praktycznymi strategiami redukcji odpadów. Oto, jak to zrobić:

Utwórz zespół zadaniowy ds. zrównoważonego rozwoju

Jest to szczególnie pomocne w przypadku dużej liczby pracowników, gdzie wszyscy nie znają się nawzajem. Zanim rozpoczniesz projekt "Przynieś własną butelkę wielokrotnego użytku", stwórz zespół zadaniowy ds. zrównoważonego rozwoju, który będzie chciał zacząć od przynoszenia do pracy własnych butelek wielokrotnego użytku. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, że Twoja strategia redukcji odpadów zostanie przyjęta, jeśli będziesz mieć grupę ludzi, którzy są podekscytowani tą inicjatywą.

Wprowadzaj zmiany stopniowo

Czasami zmiany mogą wywoływać niepokój. Jeśli przewidujesz, że przejście na butelki wielokrotnego użytku może być trudne, zostaw opakowanie plastikowych kubków w pobliżu dystrybutora wody, tak aby każdy mógł je zobaczyć. Są duże szanse, że kiedy plastikowe kubki się skończą, ludzie nie będą wiedzieli, gdzie znaleźć więcej i po prostu będzie im się wydawało, że przynoszenie do pracy własnych butelek wielokrotnego użytku to mniejszy wysiłek.

Zrób własne

Jeśli masz budżet na inicjatywę "Przynieś własną butelkę wielokrotnego użytku", to jest to oczywista oczywistość. Jaki jest lepszy sposób na zachęcenie pracowników do zmniejszenia ilości odpadów niż podarowanie im spersonalizowanej butelki na wodę lub butelki z logo firmy?

Daj pracownikom wrażenie, że poważnie myślisz o ich przyszłości i przyszłości firmowego programu zrównoważonego rozwoju. nowoczesne wnętrza biurowe i meble. Kontakt BE Meble aby uzyskać więcej informacji już dziś.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura