Najnowsze wiadomości

27 maja 2024 5:31

Jak wystrój biura wpływa na zaangażowanie pracowników?Zaangażowani pracownicy to najlepsi pracownicy Twojej firmy! Są entuzjastyczni, zaangażowani i oddani celom organizacyjnym. Są też bardzo rzadcy. Według Gallupa70% pracowników nie jest zaangażowanych w pracę, a 16% jest aktywnie niezaangażowanych. Skutkuje to nie tylko słabymi wynikami, ale także niską produktywnością i brakiem innowacyjności. Na szczęście organizacje mogą zrobić wiele, aby zmienić ten stan rzeczy - w tym zmienić wystrój biura. Oto kilka spostrzeżeń na temat naszych współczesnych meble biurowe zespołu.

Otwarty, dostępny i elastyczny układ

Bardzo niewiele ról w organizacji polega na wykonywaniu jednego zadania, które powtarza się każdego dnia. W większości przypadków pracownicy (a zwłaszcza ci, na których organizacja najbardziej polega) mają wiele różnych zadań i celów do zrealizowania w ciągu tygodnia, a nawet dnia. W związku z tym, aby uzyskać optymalny poziom wsparcia, potrzebują środowiska, które oferuje różne przestrzenie dla różnych zadań. Oznacza to stworzenie przestrzeni, która będzie dostępna i elastyczna, oferując szereg możliwości pracy z innymi osobami lub pracy prywatnej, prowadzenia spotkań lub telefonowania do klientów. Pozwala to pracownikom w pełni wykorzystać ich różne role oraz demonstruje poziom zaufania i niezależności, który pozwala ludziom przejąć odpowiedzialność.

Niewymuszona współpraca

Świetna praca ma miejsce tylko wtedy, gdy pracownicy wykonują ją w przestrzeni, w której panuje współpraca. Brzmi to jak oczywistość, ale zaskakujące jest, jak wiele organizacji narzuca ogólnofirmową przestrzeń do pracy zespołowej, podczas gdy niektóre role i pracownicy lepiej rozwijają się w bardziej prywatnej przestrzeni, która pozwala na spokojne skupienie. Zapewnij szereg przestrzeni do pracy zespołowej i pozwól ludziom wybierać je do określonych rodzajów pracy, na przykład miejsca do swobodnej burzy mózgów, ciche kabiny do twórczych dyskusji w cztery oczy i ciche miejsca do pracy wymagającej skupienia. Zapewniając takie wsparcie, ograniczasz frustrację i rozpraszanie uwagi, a jednocześnie wspierasz potrzebę kreatywności i innowacyjności, dzięki czemu pracownicy czują, że mogą wykonywać swoją pracę najlepiej, jak potrafią.

Komfort witalny

W ostatnim czasie obserwuje się nacisk na współczesnych wnętrz biurowych w sektorze nowoczesnych wnętrz biurowych, aby tworzyć miejsca, które mniej przypominają biuro, a bardziej przestrzeń do pracy w domu. Wprowadzając udogodnienia, ciepłe kolory, sztukę i wystrój przypominający domową przestrzeń, pracownicy będą czuli się bardziej zrelaksowani, pełni energii i mile widziani w Twojej przestrzeni. Tworząc przyjazną kulturę, określasz sposób myślenia swojego zespołu. Pomoże to w zwiększeniu poziomu zaangażowania i entuzjazmu w ciągu dnia pracy.

Współczesne meble biurowe dla zaangażowanego i produktywnego miejsca pracy

Niezależnie od tego, czy zaangażowanie pracowników jest dla Ciebie priorytetem i czy zastanawiasz się nad nowy projekt biura czy też przeprowadzasz się do nowej siedziby, ważne jest, aby mieć partnera w projektowaniu biur, który rozumie Twoje potrzeby. BE Furniture jest firmą z siedzibą w New Jersey, która stara się spełnić wszystkie wymagania klientów. komercyjne meble biurowe i potrzeb związanych z projektowaniem biur. Możemy pomóc Ci we wszystkim, począwszy od nowoczesne biurka biuroweergonomiczne biurka i nowoczesne krzesła biurowe po projektowanie biur, wyposażenie i recykling mebli.

Aby uzyskać więcej informacji lub inspirujących pomysłów na współczesne meble biurowe, skontaktuj się z nami dzisiaj lub odwiedź naszą stronę internetową https://www.befurniture.com/

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura