Najnowsze wiadomości

27 maja 2024 4:30

Wprowadzić elastyczność do układu biura dzięki ściankom architektonicznymKomercyjne wnętrza biurowe zmieniły się diametralnie w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Jedną z głównych cech obecnych w tej zmianie jest ruchoma ściana. Co zatem spowodowało tę innowację? I jakie są jej zalety? Oto, co mówią specjaliści od projektowania:

  • Elastyczność obniża koszty,
  • zwiększa produktywność

W wielu miastach w USA i na całym świecie powierzchnia biurowa jest na wagę złota.

Jest droga, trudna do zdobycia w poszukiwanych centrach handlowych i prawie niemożliwe jest znalezienie przestrzeni, która w obecnym stanie nadaje się dla Twojej firmy. Mówiąc wprost, przestrzeni jest zbyt mało, a firmy mają zbyt wiele potrzeb. Stare szkolne biura na planie otwartym wypełnione po brzegi boksami po prostu nie sprawdzają się w wielu firmach: nie jako opcja efektywna kosztowo, a już na pewno nie jako przestrzeń produktywna.

To zmusiło firmy projektujące biura do myślenia nieszablonowego i wymyślania innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają firmom rozwijać się i zmieniać wraz z ewolucją ich potrzeb.

Jednym z takich rozwiązań są ruchome architektoniczne ściany biurowe. Te szklane ściany mogą być szybko przeniesione wzdłuż szyn, aby stworzyć różne wielkości przestrzeni, jak są one potrzebne. Małe prywatne biura do spotkań z klientami i rozmów konferencyjnych można w kilka chwil przekształcić w przestrzenie do spotkań i sale konferencyjne, nie zajmując przy tym więcej miejsca. Ich kompozycja zapewnia cichą, prywatną przestrzeń, podczas gdy ich przejrzystość doskonale pasuje do koncepcji planu otwartego.

- Architektoniczne ścianki biurowe mają również inne zalety

Elastyczność to nie jedyna zaleta tych produktów. Ponadto:

  • Pozwalają na łatwiejszy przepływ naturalnego światła przez budynek,
  • Zmniejszają zmęczenie oczu i bóle głowy,
  • Tworzą przyjemniejsze środowisko pracy
  • Zmniejszają zapotrzebowanie na drogie sztuczne oświetlenie
  • Pozwalają menedżerom na łatwe nadzorowanie zespołów z cichej przestrzeni bez konieczności odchodzenia od swoich biurek, oraz
  • Pozwalają zespołom na burzę mózgów i omawianie pomysłów bez tworzenia hałaśliwegośrodowiska.

Fachowo zaprojektowane i zainstalowane architektoniczne ścianki działowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie mebli biurowych. Od zaprojektowania przebudowy biura do dopasowania i wyposażenia go w najnowsze współczesne meble biurowe. Jako sprzedawca mebli z pełnym zakresem usług, możemy dostarczyć Państwu szeroką gamę produktów o wartości dodanej i przyjaznych dla środowiska, w tym recepcje, biurka stojące, meble biurowe nastawione na współpracę i systemy szklanych ścian działowych.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura