Najnowsze wiadomości

27 maja 2024 5:42

Przewodnik po różnych systemach boksów biurowychPo raz pierwszy opracowane w latach 70-tych, systemy boksów biurowych są nadal najbardziej popularnym sposobem projektowania i planowania przestrzeni biurowej, aby pomieścić pracowników. W rzeczywistości stanowią one około 2,27 miliarda dolarów ze sprzedaży mebli biurowych w USA! Nietrudno zrozumieć, dlaczego są tak popularne - boksy są niedrogie, efektywnie wykorzystują przestrzeń i są modułowe, dzięki czemu łatwo je dopasować do szerokiej gamy przestrzeni i planów pięter. Jakie rodzaje boksów są dostępne?

  • Biurowce panelowe: Są to gotowe miejsca pracy, w których ściany są przymocowane bezpośrednio do powierzchni roboczych, takich jak szafki na dokumenty, półki i inne elementy, które można dostosować. Mogą one również zawierać własne gniazda zasilania, aby ułatwić instalację komputerów i innego sprzętu elektronicznego.
  • Wolnostojące boksy: W tych modelach, panel boksu stoi samodzielnie i nie jest przymocowany do biurka, półek lub szafek. Są one przydatne w przypadku tymczasowych potrzeb biurowych lub gdy chcesz połączyć ściany boksu z istniejącymi meblami. Są one bardzo mobilne i mogą być przenoszone znacznie łatwiej niż ścianki działowe.
  • Akustyczne boksy: Te wysokiej klasy boksy zawierają materiały redukujące hałas, takie jak korek, pianka i tkaniny, co czyni je idealnymi do użytku w ruchliwych środowiskach biurowych, w tym w centrach telefonicznych. Te charakteryzujące się wysokim poziomem prywatności boksy mogą być mocowane do paneli lub wolnostojące i są bardzo trwałe.
  • Kabiny o gładkiej powierzchni: Modele w tym zakresie są produkowane ze stali nierdzewnej, plastiku, PVC lub winylu i są dobrze znane ze swojej trwałości. Są łatwe do czyszczenia i mają elegancki wygląd, dzięki czemu nadają przestrzeni nowoczesny charakter.
  • Przezroczyste kabiny: Dostępne są również boksy ze szkła lub pleksiglasu, a także z oknami ze szkła lub pleksiglasu. Pozwala to na łatwiejszy dostęp naturalnego światła do przestrzeni biurowej i umożliwia łatwe monitorowanie środowiska pracy. Nie mają one właściwości dźwiękoszczelnych, jak boksy akustyczne i inne wyściełane boksy.

Znajdź odpowiednie boksy dla swojego biura dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom projektowym

Pomagamy naszym klientom w osiągnięciu optymalnego miejsca pracy dla ich firmy. Czy chcesz zastąpić stare stacje robocze z nowych systemów kabin i ścian biurowych kabin, lub chcesz kompleksowe przeprojektowanie i dopasowanie przestrzeni, nasz doświadczony zespół może obsłużyć to wszystko.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura