Najnowsze wiadomości

22 czerwca 2024 12:56

Tydzień Zielonego Biura 2019: Weź udział!Nie ma znaczenia, czy masz wysokiej klasy meble biurowe, czy bardziej tradycyjny wystrój, ekologiczna praca to coś, co wszyscy możemy zrobić, wprowadzając małe zmiany tu i tam.

W dniach 13-17 maja 2019 r. po raz kolejny odbędzie się coroczny Tydzień Zielonego Biura, którego celem jest zwrócenie uwagi na to, w jaki sposób biura mogą przyczynić się do ratowania planety.

Co Twoje biuro zrobi, aby uczcić tę okazję?

Może przyjrzysz się obecnemu wystrojowi biura i jego umeblowaniu i zmienisz je na bardziej przyjazne środowisku, może ponownie rozważysz swoje materiały biurowe i wybierzesz papier neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, a może zdecydujesz się na recykling, choć wcześniej tego nie robiłeś.

Istnieje pięć głównych zasad R, jeśli chodzi o Tydzień Zielonego Biura:

  1. Odrzuć
  2. Zredukuj
  3. Używaj ponownie
  4. Używaj ponownie
  5. Recykling

Analizując każdy z tych pięciu obszarów, można dokonać niewielkich zmian, które łącznie mają ogromny wpływ na naszą planetę. Jedna osoba nie jest w stanie sama uratować świata, ale razem, wprowadzając konkretne zmiany, możemy mieć ogromny wpływ na szkody, które zostały wyrządzone przez lata. Każdy z nas jest za to odpowiedzialny!

Avery, EcoEco, TheGreenOffice, czy też zachęcasz swoich pracowników do wychodzenia na zewnątrz i spacerowania zamiast korzystania z samochodu - istnieje wiele zmian, które możesz wprowadzić. Rozważ recykling zużytych materiałów biurowych i zastanów się nad wyborem ekologicznych produktów w stołówce. Chodzi o to, by myśleć nieszablonowo, ale pomysły, które masz, z pewnością będą miały znaczenie w dłuższej perspektywie.

Co Twoja firma robi w ramach Tygodnia Zielonego Biura?

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura