Najnowsze wiadomości

22 czerwca 2024 12:41

Chcesz, aby Twoje biuro było wyjątkowe? Te kolory są na czasie w miejscu pracyKolor to jeden z najprostszych, najbardziej przystępnych i najbardziej opłacalnych sposobów na ożywienie przestrzeni roboczej, wpłynięcie na produktywność, a nawet dodanie energii pracownikom. Oto kilka z tegorocznych trendów kolorystycznych, które pomogą zainspirować Twój remodeling.

  • Naturalna zieleń: Pomyśl o tym, jak czujesz się wiosną - nowy początek, świeżość, życie i witalność - a zobaczysz, że naturalne zielenie mogą zrobić to samo w Twoim miejscu pracy. Jaśniejsze odcienie inspirują świeżość myślenia i energię, podczas gdy spokojniejsze odcienie sprzyjają wyciszeniu, dobremu samopoczuciu i zmniejszeniu niepokoju.
  • Lazurowy i królewski błękit: Te jasne, bogate błękity inspirują komunikację i produktywność, dobrze komponując się z innymi kolorami i motywami. Użyj go w ciemniejszych odcieniach jako uspokajającego koloru akcentowego lub w jaśniejszych odcieniach, aby uzyskać bardziej relaksujący wygląd. Jego popularność oznacza, że będzie pasował do każdego gustu.
  • Ziemiste brązy: Unikaj powłóczystych brązów i anonimowych kremów i wybierz brązy, które są bogate, ciepłe i ziemiste. Chociaż jest to neutralny ton, dodaje przyjazną atmosferę do przestrzeni, czyniąc ją przytulną i w kontakcie z naturą. Użyj różnych tonów i naturalnych faktur drewna lub skontrastuj je z odważnym kolorem akcentu, aby je ożywić.
  • Retro fioletowy, pastelowy i złoty: Idealne do dodania charakternego akcentu do biura, te kolory są idealne do akcentów oświadczeniowych. Pomyśl o retro pasku w cukierkowym stylu, kanapie z luksusowego aksamitu lub żywym dywanie w poczekalni. Nie powinien to być jednak wygląd całościowy, ponieważ najlepiej użyć go jako kreatywnego akcentu, który przyciągnie wzrok, doda ciepła i figlarności.
  • Czerń i biel: Klasyka, która nigdy tak naprawdę nie przemija, czerń i biel mogą być używane do ustawienia dowolnego schematu kolorów lub samodzielnie jako odważny akcent. Jest to uniwersalna kombinacja, która pasuje do każdego tematu, pozwalając Ci stworzyć przestrzeń, która jest retro, elegancka, dominująca, profesjonalna i odważna.

Wyobraź sobie swoje miejsce pracy z kolorem, światłem i szklanymi ściankami działowymi

BE Meble to firma z New Jersey, która stara się sprostać wszystkim Twoim współczesnym meblom biurowym i potrzebom w zakresie projektowania biur. Nasz zespół jest pełen pomysłów współczesnych mebli biurowych i możemy pomóc Ci z wszystkim, od szklanych ścian działowych, wybór mebli, ściany architektoniczne i współczesnych wnętrz biurowych do przebudowy i recyklingu mebli. Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych współczesnych wnętrz biurowych, skontaktuj się z nami dzisiaj lub odwiedź naszą stronę internetową https://www.befurniture.com/.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura