Najnowsze wiadomości

24 kwietnia 2024 10:26

Przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu jest ważna dla wszystkich firmNie każde biuro jest obdarzone ogromnym ogrodem lub zewnętrznym dziedzińcem. Jeśli masz jeden, jesteś bardzo szczęśliwy i w tym przypadku, należy z pewnością zrobić bardzo najlepsze wykorzystanie go.

Ale jeśli jesteś firmą, która ma podwórko, a może tylko bardzo małą ilość miejsca na zewnątrz, aby zadzwonić do siebie, nadal istnieją sposoby, które można stworzyć przestrzeń przerw na zewnątrz dla swoich pracowników.

Po pierwsze, musimy zrozumieć, dlaczego jest to ważne.

Wyobraź sobie ostatni raz, kiedy byłeś całkowicie zestresowany w pracy. Być może siedziałeś w swoim fotelu biurowym, czując, że Twoja głowa zaraz eksploduje. Byłeś zirytowany na jednego ze swoich kolegów i naprawdę chciałeś tylko wyjść na pięć minut i się uspokoić.

W tego typu sytuacjach, które są bardzo powszechne, zawsze jest to dobry pomysł dla osoby zaangażowanej, aby wyjść na zewnątrz, wziąć kilka płuc najlepszych Matki Natury i uspokoić się. Alternatywa może prowadzić do konfliktu w biurze i poważnych ilości stresu w miejscu pracy. To nie wpływa dobrze na morale i produktywność.

Podczas gdy wewnętrzne przestrzenie do odpoczynku, być może z kabinami biurowymi i meblami do odpoczynku, są równie przydatne, wyjście na zewnątrz przyspieszy proces uspokojenia i przyniesie także inne korzyści.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź ten film, który mówi o korzyściach płynących ze świeżego powietrza.

To prawda, że wnętrze Twojego biura musi wyglądać tak, jak należy, ale posiadanie przestrzeni na zewnątrz może być niezwykle korzystne. Oczywiście, nie każde biuro ma przestrzeń zewnętrzną w ogóle. W takim przypadku zachęcanie pracowników do wychodzenia na zewnątrz w czasie przerw, być może na spacer wokół bloku, jest dobrym wyborem.

Prawdą jest również, że w miesiącach zimowych pracownicy mogą nie być tak chętni, aby stawić czoła żywiołom i zaczerpnąć świeżego powietrza! W takim przypadku, jeśli posiadasz miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu, powinieneś pomyśleć o tym, jak sprawić, by było ono odporne na warunki atmosferyczne i bardziej przyjemne podczas niekorzystnej pogody. Możesz zadaszyć przestrzeń, mieć miejsca do siedzenia i oczywiście zewnętrzne lampy grzewcze. W okresie letnim, należy zapewnić parasole i zacienione miejsca, w których ludzie mogą usiąść i ochłodzić się, nie kończąc na poparzeniach słonecznych!

Jeśli masz przestrzeń na zewnątrz, wykorzystaj ją jak najlepiej. Postrzegaj ją jako przedłużenie swojego głównego biura, a będziesz czerpać z niej korzyści.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura