Najnowsze wiadomości

24 kwietnia 2024 11:00

Projektujesz kafeterię biurową? Oto, co należy zrobić!Kafeteria biurowa to centrum Twojego miejsca pracy - przestrzeń, w której można się zrelaksować, nabrać sił, porozmawiać z kolegami, a nawet odbyć nieformalne spotkania. Chociaż jest to często pomijana przestrzeń, według badań przeprowadzonych przez Steelcase, 91% pracowników uważa, że potrzebuje miejsca, w którym może się naładować energią w pracy. Minęły już czasy, gdy plastikowe tace przesuwały się po srebrnej szynie, a pracownicy nakładali na talerz łyżkę wymyślonego na nowo puree ziemniaczanego. W nowoczesnym biurze jedzenie w firmowej kafeterii jest doświadczeniem nie różniącym się od wizyty w wesołej, nowoczesnej restauracji. Wprowadzenie nowoczesnych pomysłów na wystrój biura do przestrzeni kawiarni to doskonałe połączenie formy, zabawy i funkcjonalności.

  • Przyjazny wystrój:

Każdy powinien czuć się mile widziany i jak w domu, gdy tylko wejdzie do kawiarni, co pomoże mu się zrelaksować i odprężyć. Wykorzystaj naturalne oświetlenie, sztukę i kolory, aby stworzyć żywą, ale relaksującą atmosferę. Wyjście na zewnątrz dodaje tak potrzebnej dawki witaminy D oraz kawiarnianego klimatu.

  • Stwórz miejsca spotkań:

Jedzenie przy długim, pustym stole to już wczorajsza nowość. Nowoczesne kafeterie tworzą zgrupowane przestrzenie, które ułatwiają zarówno spożywanie posiłków, jak i nawiązywanie nieformalnych kontaktów. W zależności od wielkości kafeterii, projekty będą równoważyć potrzebę jednoczesnego siedzenia z obszarami, które mogą służyć jako miejsca spotkań dla małych grup. Wprowadzić do tych obszarów czynnik "cool" poprzez projekt i opcje siedzeń. Możesz zwiększyć swoją produktywność, a także nakarmić swoje zespoły.

  • Dostęp do technologii:

Jeśli firma zachęca pracowników do pracy w elastycznych godzinach i wybierania własnego otoczenia, kafeteria może to wspierać. Wyskakujące zasilanie pozwala pracownikom ładować urządzenia i uruchamiać laptopy w tej przestrzeni, a sieć Wi-Fi zapewnia wszystkim kontakt. Oznacza to, że można tu organizować spotkania w swobodnym, kawiarnianym otoczeniu - ulubionym miejscu pracy mobilnej każdego pracownika.

  • Nie zapominaj o jedzeniu:

Obecne pokolenie pracowników jest bardziej świadome kwestii zdrowotnych niż jakiekolwiek inne pokolenie wcześniej. Każda wartościowa kafeteria musi mieć szeroki wybór świeżych owoców, zdrowych przekąsek, sałatek i kanapek, a także kawę, herbatę i soki, aby pomóc pracownikom utrzymać stabilny poziom cukru we krwi i zapewnić dobre samopoczucie w miejscu pracy. Nie zapominaj o opcjach bezglutenowych, ponieważ coraz więcej Amerykanów wybiera ten styl życia. Nie lekceważ tego, jak smakowite opcje żywieniowe i zachęcająca przestrzeń mogą sprawić, że Twoja firma stanie się miejscem, w którym chętnie będą przebywać Twoje zespoły.

  • Wygodne, ale higieniczne:

Meble do kafeterii powinny być wygodne, ale łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości. Meble BE reprezentują wielu producentów, którzy osiągają idealną równowagę pomiędzy nowoczesnymi meblami o dużym natężeniu ruchu, które są trwałe, piękne i łatwe w utrzymaniu. Ponieważ jest to miejsce spożywania posiłków, ważne jest, aby było utrzymywane w czystości, aby jedzenie było przygotowywane zgodnie z surowymi normami sanitarnymi, a stoły i krzesła były regularnie czyszczone.

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu idealnej biurowej przestrzeni restauracyjnej/kawiarnianej?

Na BE Meble, pomagamy naszym klientom w osiągnięciu optymalnego miejsca pracy dla ich firmy, która równoważy, projekt, funkcjonalność, i kultury firmy, które starają się stworzyć. Czy chcesz całkowicie przebudować swoją obecną kawiarnię lub wymienić meble biurowe na współczesne meble biurowe, nasz doświadczony zespół poradzi sobie z tym wszystkim.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług projektowych dla restauracji w biurze, współczesnych wnętrz biurowych i recepcji, które obejmują meble biurowe dla firm, ruchome ścianki, szklane ścianki działowe, meble do biurek i wiele innych, skontaktuj się z nami dzisiaj lub odwiedź naszą stronę internetową https://www.befurniture.com/.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura