Najnowsze wiadomości

24 kwietnia 2024 11:57

Jak stworzyć najbardziej efektywne miejsce pracy w systemie hot-desking?Hot-desking - to modne słowo roku, jeśli chodzi o nowoczesne pomysły na aranżację biura. Ale jak każdy inny trend, sprawdza się tylko wtedy, gdy podchodzi się do niego i stosuje w przemyślany sposób. Oto kilka wskazówek, jak skutecznie opracować i wdrożyć tę konfigurację przestrzeni biurowej, przygotowanych przez specjalistów od współczesnych mebli biurowych:

Zrozum obawy związane z hot deskingiem:

Dla wielu pracowników posiadanie własnej, dedykowanej przestrzeni, w której mogą pracować, jest ważne. Potrzebują oni:

  • Bezpiecznego miejsca do przechowywania własnych rzeczy,
  • Aby ich fotele były ustawione na właściwym poziomie, oraz
  • Wiedzieć, że nie będą musieli walczyć o miejsce każdego ranka tylko po to, aby wykonać swoją pracę.

Rozważ, w jaki sposób Twoje biuro może poradzić sobie z tymi problemami: od posiadania prywatnych szafek i wydzielonych przestrzeni biurowych do cichej lub bardziej prywatnej pracy, jak również ścisłej polityki sprzątania.

Nie chodzi tylko o niewyznaczone biurka:

Chociaż główną zaletą hot-desking jest to, że pracownicy mogą pracować tam, gdzie im pasuje i z łatwością nawiązywać kontakty między sobą, ta elastyczność powinna być rozszerzona również na zewnątrz biura, aby zapobiec walce o przestrzeń. Elastyczne godziny pracy, dni pracy w domu i miejsca pracy na zewnątrz równoważą tę elastyczność w biurze, zapewniając pracownikom przestrzeń i środowisko, które jest dla nich najlepsze.

Nie decyduj się na całkowicie otwarty plan:

Otwarte przestrzenie biurowe są standardem w nowoczesnych firmach, ponieważ pozwalają zmieścić największą liczbę pracowników w jednym czasie. Jednak dzięki hot-deskingowi i związanej z nim elastyczności, można zauważyć, że przepływ pracy w biurze ulega zmianie. Osoby pracujące w zespołach mogą preferować burze mózgów na kanapach lub w sali konferencyjnej. Inni będą szukać cichego miejsca do rozmów z klientami, a jeszcze inni będą pracować w domu. Częścią hot-desking jest stworzenie przestrzeni sprzyjających różnym zadaniom i poziomom prywatności. Dlatego ważne jest, aby zaspokoić te potrzeby.

Zaprojektuj i wdróż praktyczne i satysfakcjonujące środowisko hot-deskingowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie mebli biurowych. Od projektowania współczesnych wnętrz biurowych po ich wyposażanie w najnowsze meble biurowe dla firm. Jako sprzedawca mebli z pełnym zakresem usług, możemy dostarczyć Państwu szeroką gamę produktów o wartości dodanej i przyjaznych dla środowiska, w tym recepcje, biurka stojące, ściany ruchome, meble biurowe do współpracy i systemy szklanych ścian działowych.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura