Najnowsze wiadomości

24 kwietnia 2024 10:31

Najważniejsze zasady projektowania domowego biuraCoraz więcej osób decyduje się na pracę w domu. Oznacza to, że potrzebujesz wygodnego i funkcjonalnego domowego biura, w którym będziesz pracować na co dzień.

Wiele osób dostaje to całkowicie źle, gdy projektuje domowe biuro. Zakładają, że musi odzwierciedlać dokładnie to, co mieliby w swoim regularnym biurze komercyjnym, ale to nie jest prawda. Domowe biuro to zupełnie inna bestia.

Jeśli chcesz stworzyć najlepsze domowe biuro możliwe, musisz mieć na uwadze kilka do's.

Upewnij się, że masz podział na dom i pracę

Ogromna część projektowania biura dotyczy produktywności. Jeśli chcesz być produktywny podczas pracy w domu, a nie czuć się jak zawsze w pracy, kiedy masz być cieszyć się swój przestój, trzeba oddzielenia domu i pracy. Jeśli możesz, umieść swoje domowe biuro w wolnym pokoju lub w kącie jadalni, na który nie patrzysz bezpośrednio, gdy jesteś na kanapie wieczorem.

Sprawdź tę infografikę, aby poznać kilka innych sposobów na zaprojektowanie domowego biura pod kątem produktywności.

Źródło - https://gethppy.com/hr-infographics/designing-your-home-office-for-productivity

Zadbaj o przytulny wygląd

Projekt domowego biura jest zupełnie inny niż projekt biura komercyjnego. Jeśli zdecydujesz się na komercyjne meble biurowe i szafki na dokumenty, będą się one rzucać w oczy. To również nie będzie czuć się jak część swojego domu. Spójrz w kierunku mebli biurowych, które są nastawione na biura domowe.

Ogranicz przechowywanie do minimum

Naprawdę nie potrzebujesz dużo przechowywania, gdy pracujesz w domu. Większość z tego, co masz, powinna być przechowywana elektronicznie. Jeśli potrzebujesz jakiejś formy przechowywania, spójrz w kierunku małej drewnianej szafki do przechowywania, która nie wygląda jak wyróżniający się kawałek.

Wybierz wygodne meble biurowe

Pamiętaj, że musisz być wygodny, więc w żadnym wypadku nie próbuj siedzieć na kuchennym krześle i pracować! Zrujnujesz sobie plecy i będzie ci wyjątkowo niewygodnie. Zamiast tego wybierz ergonomiczne krzesło biurowe, które pasuje do Twojego domowego biura. Będziesz znacznie bardziej komfortowy i bardziej produktywny w wyniku.

Niedźwiedź te szybkie punkty w umyśle podczas projektowania swojego biura w domu i będziesz super produktywny, jak również posiadanie poważnie imponujące wyglądające biuro!

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura