Najnowsze wiadomości

27 maja 2024 5:54

Czym są aktywne stacje robocze Office?Systemy kontenerów biurowych i nowoczesne stanowiska pracy w biurach W porównaniu do swoich poprzedników z lat 60. i 70. ubiegłego wieku bardzo się zmieniły, przedkładając styl, współpracę i dobre samopoczucie pracowników nad oszczędność miejsca. Najnowszą propozycją w zakresie biurowego wellness jest aktywna stacja robocza. Oto, o co w tym wszystkim chodzi, dzięki naszemu zespołowi ds. komercyjnych mebli biurowych w NJ.

Co to jest aktywna stacja robocza?

Jest to kategoria obejmująca komercyjne meble biurowe, które zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu zdrowej aktywności i dobrego samopoczucia w biurze. Należą do nich biurka z bieżnią, biurka stojące, ergonomiczne stacje robocze i ergonomiczne krzesła.

Znaczenie wellness dla pracowników

Dbałość o dobre samopoczucie pracowników jest obecnie bardzo popularna i łatwo zrozumieć dlaczego. Gdy pracownicy są zdrowi i czują się komfortowo, spada absencja spowodowana chorobami i urazami, wzrasta zaangażowanie i wydajność, a pracownicy czują się bardziej doceniani przez organizację.

Oczywiście aktywne stanowiska pracy to tylko jeden z elementów kompleksowego programu odnowy biologicznej pracowników, który może obejmować wszystko, od zdrowych przekąsek i posiłków po firmowe programy fitness, naturalne oświetlenie, przestrzenie do relaksu i programy opieki zdrowotnej. Jednakże, ponieważ spędzamy tak dużo czasu siedząc nieaktywnie przy biurku (średnio 6,5 godziny dziennie, według badań według badań National Center for Health Statistics), jest to świetne miejsce, by zacząć.

W rzeczywistości tworzenie aktywnych stanowisk pracy dla pracowników może mieć znaczący i istotny wpływ na ich zdrowie. Na przykład, może pomóc w zapobieganiu wielu problemom zdrowotnym związanym z siedzącym trybem życia, do których zalicza się wyższe ryzyko chorób serca, niektórych nowotworów, przyrostu masy ciała, słabego krążenia, a nawet przedwczesnej śmierci.

Uwzględnienie aktywnych stanowisk pracy w projekcie biura

Istnieje ogromna różnorodność opcji aktywnych stanowisk biurowych i systemów stanowisk typu cubicle. Dlatego tak ważna jest współpraca z zespołem i partnerem w zakresie mebli biurowych w celu znalezienia produktów i rozwiązań, które sprawdzą się zarówno w przypadku osób indywidualnych, jak i całej branży.

BE Furniture to firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie mebli biurowych dla firm, która oferuje szeroki zakres przyjaznych dla środowiska i innowacyjnych produktów i usług dla komercyjnych wnętrz biurowych. Będziemy z Tobą współpracować, aby dostarczyć projekt biura poprzez nasze usługi projektowania biur CAD który wspiera kulturę organizacyjną, dobre samopoczucie pracowników i zapewnia sukces Twojej firmie.

Oprócz usług projektowania i dopasowywania oferujemy również przyjazny dla środowiska recykling starych wnętrz biurowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych współczesnych mebli biurowych, biurek do pracy siedzącej, systemów boksów biurowych oraz nowoczesnych mebli biurowych, skontaktuj się z nami jeszcze dziś lub odwiedź naszą stronę internetową pod adresem https://www.befurniture.com/

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura