Najnowsze wiadomości

22 czerwca 2024 12:47

5 największych trendów w zakresie mebli biurowych na targach NeoCon 2019NeoCon to jedna z najważniejszych wystaw branży projektowania komercyjnego, prezentująca najnowsze trendy w projektowaniu i innowacje we współczesnych meblach biurowych, a także w samym projektowaniu miejsc pracy. Oto 5 z największych pomysłów na współczesne meble biurowe i trendów z NeoCon 2019, które zainspirują Cię do przebudowy biura!

Oświetlenie:

Minęły już czasy, gdy brzydkie, ostre oświetlenie fluorescencyjne było postrzegane jako dopuszczalne w miejscu pracy. Teraz nadszedł czas, aby oświetlenie naprawdę wyróżniało się pod względem wzornictwa. Łatwe dla oczu oświetlenie biurowe, które zostało zaprezentowane, było odważne i artystyczne, a także funkcjonalne, konfigurowalne i energooszczędne. Jest to oczywiście świetny sposób, aby nadać swojej marce efekt "wow". Od dramatycznych lamp wiszących po lampy ładowane bezprzewodowo i żarówki na światło dzienne - największym trendem w oświetleniu było stworzenie dostępu do opcji oświetlenia otoczenia, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Styl skandynawski:

Biurowy romans z meblami w stylu skandynawskim nie wykazuje oznak spowolnienia, dzięki ich prostemu i ponadczasowemu urokowi. Szukaj mebli z charakterystycznym dla tego stylu jasnym drewnem, pochyłymi sylwetkami, rozłożystymi nogami stołów i krzeseł oraz eleganckimi liniami. Jest to świetny trend, który warto przyjąć, jeśli naprawdę chcesz, aby Twoje meble biurowe były nie tylko trwałe, ale również wyglądały modnie przez wiele lat.

Kolor i tkanina:

W ramach buntu wobec miejsc pracy poprzednich pokoleń, które były nudne, nijakie i neutralne, na tej wystawie postawiono na kolor i fakturę w wyposażeniu wnętrz. Pojawiło się wiele odważnych kombinacji kolorystycznych na dywanach, kanapach, stołach i krzesłach, a także bogate tekstury, takie jak pikowane powierzchnie, aksamit i gruba tapicerka. Dzięki temu miejsce pracy zyskało odrobinę dekadencji, która przywodzi na myśl luksusowe, domowe zacisze.

Prywatność:

Pokazane boksy i stanowiska pracy w niczym nie przypominają reliktów farmy boksów, oferując prywatną, odosobnioną przestrzeń do pracy na otwartym planie. Obejmuje to zakrzywione i odważnie kolorowe ścianki, kapsuły robocze oraz kompaktowe, ale luksusowo wykończone boksy. kompaktowe, ale luksusowo wykończone boksy.

Resimercial Design:

Ten trend, który zadebiutował w zeszłym roku, polega na łączeniu komercyjnego biura z wygodami domu. Na targach Neocon był on obecny w pełnej krasie, z wyraźnym wpływem na wszystko, od oświetlenia i dzieł sztuki po meble i akcenty. Te komfortowe przestrzenie zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu współpracy, zadowolenia pracowników i dobrego samopoczucia - wabiąc pracowników pracujących w domu z powrotem do biura.

Innowacyjne współczesne meble biurowe i wnętrza od naszego zespołu z New Jersey

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach we współczesnych meblach biurowych? BE Furniture jest firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie projektowania biur i współczesnych mebli biurowych w New Jersey, oferującą szeroką gamę przyjaznych dla środowiska i innowacyjnych produktów i usług zgodnych ze współczesnymi wnętrzami biurowymi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych współczesnych wnętrz biurowych, usług projektowych i aranżacji biur, skontaktuj się z nami dzisiaj lub odwiedź naszą stronę internetową https://www.befurniture.com/

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura