Najnowsze wiadomości

27 maja 2024 6:26

4 sposoby na to, by minimalistyczny wystrój nie wydawał się zimnyCo myślisz, gdy słyszysz słowo "minimalistyczny"?

Prawdopodobnie zaczynasz wyobrażać sobie puste pokoje z jednym krzesłem i gładkimi ścianami, prawda? To powszechne błędne przekonanie na temat tego, czym jest minimalistyczne biuro.

Prawda jest taka, że minimalizm nie musi oznaczać sterylnego biura z niewielkim charakterem. Tak naprawdę wcale nie jest to zalecane! To, co oznacza to, że bierzesz wszystko z biura, oceniasz przestrzeń, którą masz i tworzysz biuro, które ma tylko to, czego potrzebujesz i nic więcej. Tniesz w dół na odpadach, jesteś decluttering, i tworząc spokojniejsze środowisko dla swoich pracowników.

Zobacz ten film, aby zobaczyć kilka przykładów tego, co mamy na myśli.

Nowoczesny minimalistyczny projekt wnętrza biura nie jest o byciu zimnym i nieprzyjaznym, ale prawdą jest, że jeśli zrobisz to w niewłaściwy sposób, może się tak wydawać. Jak więc można uniknąć tej pułapki i stworzyć ciepły i przytulny, ale wciąż minimalistyczny wystrój biura?

  • Dodaj małe kolorowe akcenty - Tylko dlatego, że jesteś minimalistą, nie oznacza to, że nie możesz mieć dziwnego kolorowego akcentu tu i tam! Wybierz kolory, które są znane z tego, że inspirują i uspokajają, takie jak niebieski, żółty lub zielony. Upewnij się tylko, że nie jest ich za dużo i nie kolidują ze sobą. Pamiętaj, że w minimalizmie chodzi o prostotę.
  • Postaw nabiophilic - Natura jest wspaniałym dodatkiem do Twojego biura. Dodaj do swojej przestrzeni rośliny biurowe, żywe ściany i kolory, które są synonimem natury. Odświeży to wnętrze, a jednocześnie zapewni korzyści płynące z naturalnych elementów.
  • Ściana z elementami dekoracyjnymi - Możesz pozostawić wszystkie ściany gołe z wyjątkiem jednej. Wtedy możesz na niej umieścić zabawną tapetę, jasny kolor lub cokolwiek, co tylko zechcesz. Ponieważ reszta ścian jest prosta, możesz naprawdę pójść do miasta na swojej charakterystycznej ścianie i nadal być minimalistą.
  • Włącz motywujące cytaty - Tak długo, jak nie przesadzisz, duży cytat tu i tam może wyglądać fantastycznie. Jest motywujący, inspirujący, a do tego wygląda nowocześnie i dziwacznie. Upewnij się tylko, że poświęcisz trochę czasu na znalezienie odpowiedniego cytatu do swojej przestrzeni.

Jak widzisz, minimalistyczne biuro nie musi być zimne i nieprzyjazne. Możesz stworzyć zabawną, ale minimalną atmosferę w swoim biurze, która jest super zachęcająca i robi wrażenie na każdym, kto wchodzi do Twojej przestrzeni.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura