Najnowsze wiadomości

27 maja 2024 4:58

5 niezbędnych rzeczy do stworzenia idealnego miejsca na przerwę w pracyWszyscy wiemy, że ważne jest robienie przerw w ciągu dnia pracy. Siedzenie przy biurku przez wiele godzin nie jest dobre ani dla zdrowia, ani dla poziomu wydajności. Jednak wiele osób ma trudności z robieniem sobie przerw, ponieważ nie mają gdzie ich zrobić.

Ważne jest, aby zapewnić swoim pracownikom wygodne, bezpieczne i przyjemne miejsce, w którym będą mogli usiąść, rozejrzeć się i ogólnie wyluzować podczas przerw. W przeciwnym razie będą oni po prostu siedzieć na swoich krzesłach biurowych przez cały dzień, a to negatywnie wpłynie na wszystko.

Ale, istnieje różnica między każdym starym obszar przerwy i dobry obszar przerwy. Chcesz dać swoim pracownikom to, co najlepsze, bo to jest to, co zasługują, prawda? Jeśli możesz, to dobrym pomysłem jest posiadanie zarówno przestrzeni wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Pogoda może nie pozwalać ludziom siedzieć na zewnątrz przez 12 miesięcy w roku, ale szybki powiew świeżego powietrza jest korzystny na wszystkich frontach.

Jeśli chodzi o wewnętrzną strefę przerw, jakie jest 5 niezbędnych elementów, które należy uwzględnić w projekcie?

  • Wygodne siedzenia - Meble do przerw, sofy biurowe, kabiny biurowe, poduszki z fasolą, to wszystko są dobre opcje dla stref przerw. Ta przestrzeń powinna być bardziej relaksująca niż samo biuro, więc zapomnij o ergonomicznych krzesłach i zamiast tego postaw na wygodę i styl.
  • Stoły - Możesz mieć duże stoły, aby wszyscy mogli usiąść i porozmawiać, lub możesz mieć mieszankę kilku mniejszych, aby ci, którzy nie chcą rozmawiać, mogli to zrobić. Ludzie potrzebują miejsca, gdzie mogą postawić swoją kawę lub lunch podczas jedzenia, więc stoły są koniecznością.
  • Punkty ładowania - Jest to dobry dodatek, który warto mieć. Punkty ładowania telefonów komórkowych oznaczają, że Twoi pracownicy mogą rozmawiać, robić to, co muszą zrobić na swoim telefonie i ogólnie przeglądać Internet podczas przerw bez wyczerpywania się energii.
  • Miejsce, w którym możnazaczerpnąć świeżego powietrza - Wspomnieliśmy o przestrzeni na świeżym powietrzu, ale jeśli nie masz na to środków, powinieneś (jeśli to możliwe) mieć w swojej strefie przerw miejsce, do którego wpada świeże powietrze. Na przykład duże okno.
  • Miejsca doprzechowywania żywności - lodówki i szafki to dobry pomysł w mniejszych pomieszczeniach. Jeśli masz dużą stołówkę, jest bardziej prawdopodobne, że ludzie będą kupować swoje jedzenie lub trzymać je w biurowej lodówce, ale jeśli możesz, przechowywanie żywności jest dobrym dodatkiem.

Dzięki tym punktom i przyjemnemu wystrojowi, Twoja strefa przerw pomoże pracownikom spędzić czas poza biurem, którego potrzebują.

Lima-Mlawa

Meble biuriowe & Wyposażenie biura